אודות החברה

חברת גלריה ממתמחה באיתור פרויקטים ייחודיים, במרכזי הערים בפולין ומעניקה ללקוחותיה הזדמנויות השקעה עוד בשלבי ה Pre-Sale בתנאי תשלום הצמודים להתקדמות הבניה ובנכסים הרשומים על שם הרוכש.

החברה עובדת בשיתוף פעולה עם חברות יזמיות מהמובילות בשוק הפולני ומציעה ללקוחותיה ליווי מקיף, משלב התאמת הפרויקט לצרכי המשקיע ועד שלב מימוש ההשקעה, על ידי השכרת או מכירת הנכס.

נגן וידאו

אייל שטורפר
מנהל הפעילות בחו"ל, השקעות ויזמות נדל"ן

ניסיון של כ- 25 שנה, היכרות וקשרים עמוקים עם יזמים ומשקיעים ברחבי העולם ובפולין בפרט. ניהל את זרוע השקעות נדל"ן בפולין והונגריה של אחד מגופי ההשקעה המובילים באירופה. אייל אף מנהל פרויקטי פיתוח וגמר בהיקפים גדולים בתחום המלונאות, יזמות ובניה בארץ ובעולם. 

אייל בעל תואר ראשון בחשבונאות ומנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים וידע רב בתחומי הפיננסים והכלכלה.

מבין מגוון המדינות בהן פעלתי באירופה בחרתי להתמקד בפולין, שנהנית מתנופת בניה חזקה, צמיחה מהגבוהות באירופה, עלייה עקבית ברמת החיים וכח קניה ופוטנציאל עסקי רחב. שוק הנדל"ן למגורים זוכה לביקושים ערים הנובעים ממחסור בדיור ,מחירים שעדיין נמוכים ביחס למדינות המערב וגידול באוכלוסייה בעקבות הגעת מספר גדול של יוצאי אוקראינה. "

מירי שטורפר
מנהלת השיווק ומועדון המשקיעים

מירי שטורפר , בעלים ומנכ"ל של חברת MSM מרקטינג בע"מ, שירותי מרקום ופיתוח עסקי, חברה לשיווק והפקת אירועים עם ניסיון של למעלה מ- 20 שנה במתן שירותים למגוון תעשיות: הייטק, רפואה, נדל"ן ומלונאות.

במסגרת פעילותה מעניקה חברת MSM , שרותי שיווק וניהול מועדון הלקוחות, כאשר האסטרטגיה המרכזית שלנו היא לייצר קהילה של משקיעים שעד כה כבר הוכיחה את עצמה כאחד מכלי השיווק היעילים ביותר המשדרים אמינות ונאמנות, הן בעזרת "חבר מביא חבר" והן בעזרת לקוחות חוזרים שהפכו להיות "שגרירי החברה". אסטרטגיית השיווק שלנו מאמינה ביצירת ערך אמיתי ללקוח, שוויון מלא בפניה לצעירים, נשים, הגיל השלישי, אנשי נדל"ן מקצועיים, סטודנטים, אנשי מערכת הבטחון ועוד. שיתופי פעולה עם קהילות כדוגמת "נשים מדברות נדל"ן" הניבו תוצאות מדהימות במרוצת השנים. אנו ממשיכים במדיניות החיבורים הממוקדים על מנת להמשיך ולשמור על צביונו הייחודי והאיכותי של קהל לקוחותינו.

גלריה של יתרונות